Польова кухня гриль-смокер

Барбекю бум! Це стильно, модно та дуже смачно! Раніше про барбекю ми чули лише з американських фільмів, а вже сьогодні готування страв в смокері вважається сучасним та престижним.

Смокер «прийшов» до нас з Америки. В той час, коли нафтопровіду ще не було, з Техасу та Каліфорнії транспортували нафту в звичайних дерев’яних бочках з під вина. Історія смокеру починається, коли бочки замінили на металеві. Бочка розрізалась навпіл. В одній половині смажили м'ясо, а іншу використовували, як кришку для захисту від вітру, пилу і піску. І до тепер, кришка є невід’ємним елементом процесу приготування страв в смокері.

Зараз смокер вирізняється оригінальним видом. Він є не тільки стильним доповненням до будь-якої вечірки, а й улюбленим помічником в приготуванні вишуканих гастрономічних шедеврів.

Якщо Ви великий шанувальник м'яса, соковитих стейків, ковбасок гриль, коропу із золотистою скоринкою на мангалі, тоді наша новинка Вас не залишить байдужим!

Польова кухня гриль-смокер – це гастрономічне задоволення!

Ідеально підходить:
• Для сімейного відпочинку на природі.
• Для виїзду компанією на берег річки чи до лісу.
• Для тімбілдінгу з колегами.
• Для бізнес зустрічей у невимушеній обстановці.

Смокер надасть вашому відпочинку особливу атмосферу.

Для вашого комфорту для Вас буде працювати «Гриль-кухар».

Виїзд на природу з власною польовою кухнею-гриль та персональним кухарем – подарує Вам неймовірне задоволення, статусний відпочинок, оригінальний контент для ваших соціальних мереж, естетичне задоволення та гастрономічний вибух смаку!

Для тих, хто любить одразу переходити до фінальної стадії – споживання смаколиків, ми створили спеціальне меню, яке готується за попереднім замовленням!

Забронювати

Дякуємо

Ми зв'яжимося з вами найближчим часом.