Купіль

Пивна купіль забезпечує антистресовий ефект, допомагає в лікуванні псоріазу, целюліту і прищів, підтримує регенеративную здатність шкіри, покращує кровообіг.

У чан, наповнений теплою водою ми додаємо в потрібних пропорціях дробину, пивні дріжджі і сусло з високою концентрацією хмелю. За 10 хвилин кімната наповнюється приємним «пивним духом», вода насичується активними корисними елементами. Вже за 20 хвилин купання, Ви відчуєте як йде напруга з м'язів, як втома залишає Ваше тіло, а хміль благотворно вбирається в шкіру. Після пивної терапії Ви приємно здивуєтеся, наскільки гладкою і зволоженою стане шкіра; тіло здобуває небувалу легкість, організм очищається від токсинів. Після пивних купань не рекомендується приймати душ протягом 12 годин. Стільки потрібно часу, щоб хмільні ефіри вбралися в шкіру.

Звичайно ж які можуть бути купання без келиха свіжого пінного пива! Кожну компанію ми пригощаємо хмільним напоєм, а наш шеф кухар не залишить нікого байдужим до пивного меню!

Для цінителів арома-розслаблення, рекомендуємо арома-купіль. 
У воду додаємо збір арома-масел і запашних композицій. А після - чайна церемонія довершить ритуал корисної процедури!

Цілющі властивості арома-масел важко переоцінити. У стародавньому світі їх використовували для лікування, методом втирання в активні точки, для зняття спазм в м'язах, головного болю та ін. В органічну косметику додають ефірні масла для досягнення найкращого косметичного результату.

Занурюватися в арома-купіль рекомендуємо відразу після сауни: шкіра розпариться і відкриє пори для вбирання компонентів масел. Особливо добре ароматні купання доповнити розслаблюючим масажем.

Пакет «Пивна купіль»

купіль з ритуалом в сауні, 4,5 л. пива, пивна дошка, сауна з пивною ароматерапією, басейн загального користування, до 6 осіб.
 • Мінімальне замовлення 2 години
  950 грн/год
 • Доплата за кожного гостя
  100 грн/год

Пакет «Арома купіль»

купіль з ритуалом в сауні з ефірними маслами, чайною церемонією (трав'яний чай, солодощі), сауна з ароматерапією, басейн загального користування, до 6 осіб.
 • Мінімальне замовлення 2 години
  800 грн/год
 • Доплата за кожного гостя
  100 грн/год

* У вартість всіх пакетів входить рушник, простирадло, тапочки на кожного гостя.

Забронювати

Дякуємо

Ми зв'яжимося з вами найближчим часом.